یو پی اس خانگی

با توجه به اینکه یکی از المان های اصلی انتخاب یک UPS برای منزل میزان هزینه تأمین آن خواهد بود، با بررسی دقیق تجهیزات موجود و میزان مصرف در طول زمان قطعی برق، میتوان انتخابی بهینه و با کارایی بالا داشت

راهکار تأمین برق بی وقفه (UPS) برای خانه

استفاده از UPS های خانگی بیشتر به دلیل حفاظت از تجهیزات و دستگاههای برقی در برابر نوسانات و قطعی های یکباره برق شهری است.

امروز به توجه به هزینه های سرسام آور وسایل برقی مورد نیاز منزل مانند یخچال، تلویزیون، مایکروویو، کامپیوتر و … حفاظت از این وسایل در برابر مشکلات برقی امری هوشمندانه است که میتوان برای پرداخت هزینه ای معقول آن را عملی کرد.

همچین با توجه مصرف پایین برق برخی تجیهزات مانند مودم، با تأمین UPS میتوان در طول قطعی برق همچنان دسترسی به اینترنت و برخی تجهیزات کم مصرف را نیز فراهم کرد.

با توجه به اینکه یکی از المان های اصلی انتخاب یک UPS برای منزل میزان هزینه تأمین آن خواهد بود، با بررسی دقیق تجهیزات موجود و میزان مصرف در طول زمان قطعی برق، میتوان انتخابی بهینه و با کارایی بالا داشت.

راهکارها

  • استفاده از نوسان گیرهای دائمی (استابلایزر)
  • استفاده ترکیبی از چندین نوع UPS با تکنولوژی های مختلف به نسبت نیاز هر بخش

چالشها

  • عدم ارسال نوسانات شبکه برق شهری از ورودی اصلی شبکه برق منزل
  • طراحی جهت بالاترین کارکرد و در عین حال مدیریت بودجه
یو پی اس خانگی

جمع بندی

همانطور که در بالا اشاره شد، یکی از المانهای اصلی انتخاب UPS در مصارف خانگی میزان هزینه تأمین این کالا می باشد. تیم زینو هوشمند، با بررسی دقیق تجهیزات برقی منزل شما و میزان مصرف آنها در طول زمان قطعی برق، راهکاری مطمئن و با صرفه اقتصادی را به شما ارائه خواهد داد.

یک تماس برای طراحی و دریافت مشاوره تخصصی

کارشناسان زینو هوشمند در تمامی مراحل پروژه در کنار شما هستند

یک تماس برای طراحی و دریافت مشاوره تخصصی

کارشناسان زینو هوشمند در تمامی مراحل پروژه در کنار شما هستند