ویدئو وال مرکز خرید

استفاده از ویدئو وال، امری است که برای مالکین مراکز خرید بسیار پر منفعت می باشد، اما پیاده سازی این راهکار نیز فرآیندی بسیار تخصصی است

راهکار راه اندازی ویدئو وال در مرکز خرید

استفاده از ویدئو وال، میتوانید راهکاری موثر در حوزه بازاریابی و فروش برای مالکین مراکز خرید باشد. با استفاده از ویدئو وال در این مراکز، میتوان تبلیغات ویدئویی جذابی را برای مراجعین به مرکز خرید پخش کرد که قطعا مالکین برندهای مرکز بعنوان اولین مشتریان از این راهکار استفاده خواهند کرد و همچنین میتوان با پخش برخی رویدادها مانند پخش زنده فوتبال در بخشهای مانند فودکورت به جذب مخاطب و کمک به رونق گرفتن بخشهای مختلف خرید کمک شایانی کرد.

در واقع راه اندازی ویدئووال در یک مرکز خرید، راهکاری که است که میتواند علاوه بر جذب بازدیدکننده برای مرکز، به یک منبع درآمدزایی ثابت برای مالکین مرکز خرید تبدیل شود.

برای راه اندازی راهکار ویدئو وال در یک مرکز خرید، در ابتدا طراحی موقعیت قرارگیری نمایشگرها امری تخصصی است که علاوه بر رعایت المانهای زیبایی در طراحی، میبایست موارد فنی مانند کنترل دما، برق رسانی و کابل کشی شبکه و دسترسی سریع به پشت نمایشگرها را در نظر گرفت.

راهکارها

  • استفاده از تجهیزات کنترل و مدیریت ویدئووال از طریق شبکه با نرم افزارهای جانبی
  • طراحی صحیح و استاندارد محل نصب ویدئو وال ها
  • استفاده از ویدئو وال صنعتی و استاندارد کارکرد منطبق با ساعت کاری مرکز

چالشها

  • امکان کنترل از راه دور
  • کنترل دما
  • قابلیت کارکرد مداوم
ویدئو وال مرکز خرید

جمع بندی

همانطور که اشاره شد، استفاده از ویدئو وال در مرکز خرید، امری است برای یک مرکز میتواند از جهات مختلف بسیار پر منفعت می باشد، اما پیاده سازی این راهکار امری تخصصی است که از مرحله طراحی محل نصب شروع و تا مدیریت و نگهداری ویدئو وال ها ادامه پیدا میکند که تیم زینو هوشمند، پیاده سازی چنین راهکاری را با کیفیتی بالا برای شما انجام می دهد.

یک تماس برای طراحی و دریافت مشاوره تخصصی

کارشناسان زینو هوشمند در تمامی مراحل پروژه در کنار شما هستند

یک تماس برای طراحی و دریافت مشاوره تخصصی

کارشناسان زینو هوشمند در تمامی مراحل پروژه در کنار شما هستند