دوربین مداربسته ساختمان

امروزه در ساخت تمامی ساختمانها (حتی ساختمانهای مسکونی) استفاده از دوربین مداربسته امری متداول بوده که با انتخاب مدلهای متنوع و دقیق، منطبق با نیازهای هر بخش، میتوان راهکاری با ضریب امنیت بالا و همچنین بودجه ای مناسب برای ساختمان تهیه کرد که امنیت ساکنین آن را تضمین نماید

راهکار نظارت تصویری ساختمان

برای انتخاب دوربین مداربسته مناسب جهت نظارت تصویری ساختمان میبایست از تجهیزات متنوعی استفاده کرد که علاوه بر داشتن ضریب امنیت بالا، بتوان کنترل مناسبی نیز بر روی بودجه پروژه انجام داد. یک ساختمان معمولا دارای بخشهای مختلفی است که هر کدام دوربینی با ویژگی های خاص خود را نیاز دارند. برای مثال بخشهای پیرامونی ساختمان، پارکینگ، موتورخانه، آسانسور، راهروها و راه پله ها، پشت بام و لابی هر کدام شرایط متفاوتی برای نظارت تصویری دارند.

همچنین ایجاد دسترسی های متنوع برای ساکنین به تصاویر دوربینها (برای مثال تنها تصویر بخشی از تصاویر پارکینگها که مالک آن هستند) از جمله امکاناتی است که میتوان بدون انجام هیچ هزینه اضافی با انتخاب راهکار درست به آن دسترسی پیدا کرد.

راهکارها

  • استفاده از دوربین مداربسته با ویژگی WDR برای جلوگیری از سیاه شدن تصاویر
  • استفاده از دوربین مداربسته با برد دید در شب بالا جهت تصویربرداری دقیق در شب
  • استفاده از دوربین مداربسته با زاویه دید بالا جهت جلوگیری از بوجود آمدن نقاط کور در پارکینگ

چالشها

  • تضاد نوری و سیاه شدن تصاویر در ورودی ها
  • نظارت پیرامونی
  • نقاط کور پارکینگها
دوربین مداربسته ساختمان

جمع بندی

امروزه در ساخت تمامی ساختمانها (حتی ساختمانهای مسکونی) استفاده از دوربین مداربسته امری متداول بوده که با انتخاب مدلهای متنوع و دقیق، منطبق با نیازهای هر بخش، میتوان راهکاری با ضریب امنیت بالا و همچنین بودجه ای مناسب برای ساختمان تهیه کرد که امنیت ساکنین آن را تضمین نماید. تیم زینو هوشمند با ارائه یک راهکار بهینه در حوزه نظارت تصویری ساختمان در کنار شما خواهد بود.

یک تماس برای طراحی و دریافت مشاوره تخصصی

کارشناسان زینو هوشمند در تمامی مراحل پروژه در کنار شما هستند

یک تماس برای طراحی و دریافت مشاوره تخصصی

کارشناسان زینو هوشمند در تمامی مراحل پروژه در کنار شما هستند