دوربین مداربسته فروشگاه

راهکار نظارت تصویری فروشگاه، صرفا محدود به سطح یک شعبه نیست و شما در آینده ای نزدیک، قطعا نیاز به یکپارچه سازی تصاویر تمامی شعب خواهید داشت که این مهم، المانی کلیدی در انتخاب شماست

راهکار نظارت تصویری فروشگاه

استفاده از دوربین مداربسته در فروشگاهها امری اجتناب ناپذیر است. اما معمولا به دلیل هزینه های فراوان راه اندازی و توسعه فروشگاهها، این قسمت کمتر جدی گرفته شده و صرفا اقدام به نصب دوربین مداربسته بدون توجه به کیفیت، کارایی و البته نیازهای فروشگاه می شود.

یک فروشگاه، در ابعاد متوسط عمولا دارای بخشهای مختلفی مانند انبار، صندوق، دفاتر اداری و فضای داخلی و خارجی فروشگاه است و البته فروشگاهها با وسعت بالاتر دارای بخشهای پارکینگ و اتاق سرور نیز می باشند.

با توجه به این موارد در یک فروشگاه حتی با ابعاد متوسط، نیاز به استفاده از چندین مدل دوربین مداربسته جهت تضمین امنیت آن وجود دارد.

همچنین استفاده از دوربین مداربسته هوشمند، علاوه بر اینکه موجب افزایش چشمگیر ضریب امنیت فروشگاه و کمک به جلوگیری از بروز حادثه می شود. برای مثال با ویژگی شناسایی چهره میتوان در بدو ورود، مشتریان VIP را شناسایی و به آنها خدمات ویژه ارائه کرد. ضمنا با استفاده از دوربین مداربسته هوشمند، میتوان تعداد افراد وارد شده به فروشگاه را نیز شمارش کرد و از این آمار در بررسی تأثیر و یا طراحی کمپینهای تبلیغاتی نیز استفاده نمود و البته، با تکنولوژی Heat Map نیز میتوان بهترین طراحی داخلی را برای فروشگاه جهت کنترل مسیر حرکتی مشتریان در نظر گرفت.

همچنین جدیدترین تکنولوژی های صنعت نظارت تصویری، میتوان راهکار یکپارچه سازی POSهای فروشگاهی با دوربینهای مداربسته را نیز پیاده سازی کرد که منجر به افزایش چشمگیر امنیت صندوقها خواهد شد.

راهکارها

  • استفاده از دوربینهای مداربسته هوشمند با امکاناتی در سطح مورد نیاز و یا نرم افزارهای هوشمند سازی
  • استفاده از دوربینهایی با تصویربرداری رنگی در شرایط نوری متنوع
  • انتخاب دوربین با نوع لنز مناسب بر اساس موقعیت نصب

چالشها

  • هوشمندسازی با مدیریت بودجه
  • نظارت انبار با بالاترین کیفیت
  • نظارت دقیق صندوقها و مشاهده جزئیات
دوربین مداربسته فروشگاه

جمع بندی

اگر دارای یک فروشگاه زنجیره ای هستید، انتخاب دوربین مداربسته مناسب برای شما چالشی بسیار مهم است. راهکار نظارت تصویری فروشگاه، صرفا محدود به سطح یک شعبه نیست و شما در آینده ای نزدیک، قطعا نیاز به یکپارچه سازی تصاویر تمامی شعب خواهید داشت که این امر میتواند به موضوعی سخت و بسیار پرهزینه برای شما تبدیل شود، اگر از ابتدای امر انتخاب مناسبی نداشته باشید.

ما در زینو هوشمند، به شما کمک کنیم از ابتدا تصویری جامع و کامل نسبت به آینده پروژه خود داشته باشید و از ابتدا، به صورت فاز به فاز برای اجرای پروژه در کنار شما خواهیم بود.

یک تماس برای طراحی و دریافت مشاوره تخصصی

کارشناسان زینو هوشمند در تمامی مراحل پروژه در کنار شما هستند

یک تماس برای طراحی و دریافت مشاوره تخصصی

کارشناسان زینو هوشمند در تمامی مراحل پروژه در کنار شما هستند