یو پی اس دیتاسنتر

امروزه با استفاده از تجهیزات و تکنولوژی های جدید در صنعت UPS میتوان با بررسی دقیق نیازها پردازش دائمی داده ها و حفاظت از تجهیزات گران قیمت شبکه را در برابر نوسانات و قطعی های برق تضمین نمود

راهکار تأمین برق بی وقفه (UPS) برای دیتاسنتر

مهم نیست داده ها مرتبط به امور بیمارستانی، خدمات 24 ساعته بانکی یا خدمات یک فروشگاه آنلاین و سفارشهای در حال پردازش باشند. امروزه داده ها بخشی حیاتی از هر کسب و کاری هستند. کارفرمایان برای طبقه بندی و نگهداری از داده های خود هزینه های بسیاری را صرف خریداری تجهیزات شبکه، سرور و تجهیزات ذخیره سازی میکنند تا بتوانند از داده های کسب و کار خود حفاظت کنند و در این بین، هرگونه وقفه ای در زمینه تأمین برق این تجهیزات میتواند منجر به تحمیل هزینه های فراوان به سازمان شود.

امروزه با استفاده از تجهیزات و تکنولوژی های جدید در صنعت UPS میتوان با بررسی دقیق نیازها پردازش دائمی داده ها و حفاظت از تجهیزات گران قیمت شبکه را در برابر نوسانات و قطعی های برق تضمین نمود.

راهکارها

  • انتخاب دستگاه با توان مناسب پس از بررسی دقیق با جزئیات مصرفی تجهیزات
  • استفاده از تجهیزات جانبی جهت مدیریت دستگاهها
  • ارسال هشدارهای هوشمند در صورت بروز اختلال

چالشها

  • اطمینان از پایداری دائمی شبکه برق جهت جلوگیری از اختلال ناگهانی
  • اطمینان از عملکرد صحیح UPS ها
  • اطلاع سریع از اختلال در کار UPS ها
یو پی اس دیتاسنتر

جمع بندی

تیم زینو هوشمند میتواند با بررسی تمامی نیازهای شما در حوزه تأمین برق بی وقفه (UPS)، با طراحی راهکاری اختصاصی و یکپارچه، تمامی چالش های شما در این حوزه را برطرف و راهکار تأمین برق بی وقفه (UPS) را با بالاترین پایداری کارکرد و تکنولوژی روز جهان برای سازمان شما پیاده سازی نماید.

یک تماس برای طراحی و دریافت مشاوره تخصصی

کارشناسان زینو هوشمند در تمامی مراحل پروژه در کنار شما هستند

یک تماس برای طراحی و دریافت مشاوره تخصصی

کارشناسان زینو هوشمند در تمامی مراحل پروژه در کنار شما هستند