دیجیتال ساینج

پیاده سازی دیجیتال ساینج، نیازمند بررسی و راه اندازی بخشهای مختلفی است که داشتن دانش تخصصی سخت افزاری (برای انتخاب تجهیزات مناسب با پروژه) و نرم افزاری (برای پیاده سازی نرم افزار مدیریت مرکزی) از الزامات آن است

راهکار راه اندازی دیجیتال ساینج (Digital Signage)

امروز استفاده از دیجیتال ساینج در پروژه های گوناگون به امری رایج تبدیل شده است.

برای مثال با استفاده از دیجیتال ساینج، بانکها میتوانند قبل از حضور فرد در باجه اطلاعات کافی در خصوص نوع سرویسها و خدمات را ارائه دهند و به این شکل، فرد در زمان حضور در باجه دارای اطلاعات و کامل تری است و عملا به این شکل، کیفیت سرویس دهی و رضایت مندی نهایی مراجعین از خدمات بانک افزایش پیدا می کنند.

همچنین با استفاده دیجیتال ساینج، بانکها میتواند پیشنهادات خود را به شکل بهتر و موثرترین به مراجعین ارائه دهند و به این شکل، افرادی که برای حضور در باجه در صف انتظار هستند، عملا در زمان انتظار پیشنهادات گوناگون بانک را دریافت کرده اند و به این شکل، بانک گامی موثر در افزایش فرصتهای فروش خود برداشته است.

راه اندازی دیجیتال ساینج، مانند هر راهکار مانیتورینگ دیگری، چالش های خود را دارا می باشند و بخش های مختلفی مانند واحد اپراتور سیستم، واحد مدیریت مرکزی و … راهکار نهایی را تشکیل میدهد که نیاز به بررسی تخصصی در این حوزه دارد.

راهکارها

  • استفاده از تجهیزات مدیریت ویدئووال از طریق شبکه با نرم افزارهای جانبی
  • استفاده از نرم افزارهای مدیریت سیستم با رابط کاربری آسان
  • استفاده از ویدئو وال با استاندارد کارکرد منطبق با ساعت کاری مرکز

چالشها

  • امکان کنترل از راه دور
  • مدیریت محتوا
  • مدیریت بودجه
دیجیتال ساینج

جمع بندی

پیاده سازی دیجیتال ساینج در فضاها و مکانهای گوناگون دارای کاربردهای فراوان است. حوزه هایی مانند حمل و نقل، بانکها، سازمانها، مراکز خرید، رستورانها، سینما و … بخشی از نمونه هایی است که راهکار دیجیتال ساینج میتواند برایشان بسیار کارآمد باشد.

همانطور که اشاره شد، استفاده از دیجیتال ساینج، نیازمند بررسی و راه اندازی بخشهای مختلفی است که داشتن دانش تخصصی سخت افزاری (برای انتخاب تجهیزات مناسب با پروژه) و نرم افزاری (برای پیاده سازی نرم افزار مدیریت مرکزی) از الزامات آن است و تیم زینو هوشمند با داشتن تجارب گوناگون در این حوزه، در تمامی مراحل راه اندازی و پیاده سازی این راهکار در کنار شما خواهد بود.

یک تماس برای طراحی و دریافت مشاوره تخصصی

کارشناسان زینو هوشمند در تمامی مراحل پروژه در کنار شما هستند

یک تماس برای طراحی و دریافت مشاوره تخصصی

کارشناسان زینو هوشمند در تمامی مراحل پروژه در کنار شما هستند